21 maart 2015 uitslag

11e Ropakustrun  Zoutelande, zaterdag 21 maart 2015 – Organisatie: Dynamica/Actemiumrunners
10 km
001 Vasseur Remy Vlissingen 908 0:44:13 1eH
002 Wiessner Ralph Vlissingen 920 0:44:33 2eH
003 Schrier David Vlissingen 921 0:46:11 3eH
004 Versluijs Joeri Middelburg 905 0:46:42 4eH
005 Koole Niels Zoutelande 911 0:48:27 5eH
006 Vermeulen Sven Vlissingen 919 0:48:42 6eH
007 Verhage Arjo Aagtekerke 967 0:50:12 7eH
008 Louws Kees Middelburg 933 0:50:46 8eH
009 Wisse Pieter AC Biggekerke 916 0:51:11 9eH
010 Kok Erik Arnemuiden 944 0:51:53 10eH
011 Zwarthoed Nico Volendam 928 0:52:10 11eH
012 Nooijer Bas de Koudekerke 927 0:52:23 12eH
013 Goud Pieter Oostdijk 957 0:52:26 13eH
014 Provoost Ewald Biggekerke 918 0:52:35 14eH
015 Jonkers Robin Tholen 947 0:52:38 15eH
016 Janse Leo Middelburg 893 0:52:45 16eH
017 Verhage Bram Aagtekerke 930 0:52:48 17eH
018 Dieperink Leon Warnsveld 961 0:53:00 18eH
019 Geertse Ronald Serooskerke 938 0:53:33 19eH
020 Lous Henk Vlissingen 941 0:53:47 20eH
021 Witte Rinus St Laurens 914 0:53:58 21eH
022 Boonman Eva Middelburg 943 0:54:29 1eD
023 Smit Wouter de Oudelande 929 0:56:00 22eH
024 Sturm Elmar Koudekerke 917 0:56:35 23eH
025 Lous Taco Rotterdam 895 0:56:46 24eH
026 Melse Jos Vlissingen 955 0:56:50 25eH
027 Moerland Yvonne Yerseke 901 0:57:04 2eD
028 Leeftink Henk Souburg 931 0:57:08 26eH
029 Kindts Ron Souburg 932 0:58:31 27eH
030 Besuijen Wim Middelburg 910 0:58:47 28eH
031 Dellebeke Ron Souburg 915 0:58:54 29eH
032 Perk Annelies vd Souburg 953 0:59:38 3eD
033 Dijk Marian van Middelburg 950 0:59:47 4eD
034 Berman Erwin Waarde 906 1:00:00 30eH
035 Polderman Sam Middelburg 936 1:00:49 31eH
036 Verhulst Petra Westkapelle 903 1:00:55 5eD
037 Post Dick Ommen 894 1:01:01 32eH
038 Simonse Elbert Aagtekerke 890 1:01:50 33eH
039 Sturm Alfred Wemeldinge 913 1:02:11 34eH
040 Claassens Esther Middelburg 969 1:02:23 6eD
041 Heijden Kees v d Vlissingen 966 1:02:39 35eH
042 Nooijer Kim de Koudekerke 956 1:03:15 7eD
043 Bostelaar Rianne Middelburg 965 1:04:01 8eD
044 Dijkwel Peter s-HArendskerke 904 1:04:03 36eH
045 Quist Johan Middelburg 900 1:04:15 37eH
046 Gerrits Raymond Middelburg 940 1:04:45 38eH
047 Joosse Rob Vrouwenpolder 898 1:04:52 39eH
048 Brasser Bram Vlissingen 899 1:05:03 40eH
049 Sipma Jan Meliskerke 934 1:08:12 41eH
050 Goedman Angela Zoutelande 922 1:08:21 9eD
051 Versluijs Ronald Grijpskerke 896 1:09:03 42eH
052 Lensen Dignus Souburg 952 1:09:23 43eH
053 Versluijs Hein Vlissingen 907 1:09:58 44eH
054 Philipsen Jurgen Middelburg 963 1:10:05 45eH
055 Bavel Adrie van Delta Sport 960 1:10:08 46eH
056 Pouwelse Kees Westkapelle 935 1:10:41 47eH
057 Heide Mirjam v d Nieuwdorp 959 1:10:45 10eD
058 Kruid Natascha Meppel 889 1:11:21 11eD
059 Francke Leo Oostkapelle 902 1:12:12 48eH
060 Bulck Cees v d Middelburg 958 1:13:15 49eH
061 Grishaver Chiel Oud Gastel 909 1:14:04 50eH
062 Visser Janine Ruinen 888 1:14:21 12eD
063 Lievense Wibo Westkapelle 912 1:14:32 51eH
064 Luitwieler Jaap Middelburg 951 1:14:55 52eH
065 Klaassen Trent Middelburg 925 1:15:14 53eH
066 Klaassen Ashley Nijmegen 926 1:15:16 54eH
067 Kleven Lenie van Vlissingen 942 1:15:48 13eD
068 Kleingeld Lena Vlissingen 954 1:15:54 14eD
069 Weerheim Lucienn Vlissingen 923 1:18:20 15eD
070 Lacour Margareth Vlissingen 924 1:22:34 16eD
071 Schot Simone Souburg 892 1:23:58 17eD
072 Noordhuis Melany Vlissingen 891 1:24:00 18eD

4km
001 Verstraate Woute Westkapelle 124 0:20:57 1eH
002 Ridder Rens de Arnemuiden 121 0:21:13 2eH
003 Wilde Nadine de Wilhelmindorp 122 0:24:47 1eD
004 Steketee Maurice Middelburg 131 0:27:35 3eH
005 Gubbels Evi Goes 120 0:29:48 2eD
006 Blaas Annelies Koudekerke 118 0:32:25 3eD
007 Kunder Frenchie Amsterdam 128 0:34:44 4eD
008 Eversdijk Wilma Kapelle 123 0:34:51 5eD
009 Noordijke Adri Zierikzee 132 0:35:03 4eH
010 Minderhoud Linda Zoutelande 130 0:36:41 6eD
011 Bostelaar Kees Oostkapelle 117 0:38:04 5eH
012 Werkhoven Cora Arnemuiden 119 0:41:33 7eD

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *